Renkli Kutular

Siyah Kutu
Siyah Kutu demonte
Siyah Kutu iç kısım
Kırmızı Kutu
Kırmızı Kutu demonte
Beyaz Kapaklı Kutu
Beyaz Kapaklı Kutu iç kısım
Mavi Kutu
Mavi Kutu demonte
Gradient Renkli Kutu

Katlanabilir ofset baskılı kutular, kargo gönderimi, ürün paketleme ve taşıma için kullanılan çok yönlü ve popüler ambalaj malzemeleridir.

Hafif ve Dayanıklı: E dalga (mikro) ondüle sıvamalı ofset kutular, hafif bir yapıya sahiptirler ancak aynı zamanda dayanıklıdır. Ürünlerinizi taşımak ve korumak için ideal bir seçenektir.

Esneklik: Bıçak, kalıp yardımıyla kesilen ofset kutular istenilen ölçülerde üretilebilir, farklı ürünleri ambalajlamak için uyarlanabilirler.

Kolay Katlama ve Montaj: Ofset baskılı kutular, taşıma öncesi veya sonrası kolayca katlanabilir ve demonte edilebilir. Depolama, istifleme ve taşıma sırasında yer tasarrufu sağlar.

Çevre Dostu: Orijinal kraft kutular, geri dönüşümlü ve çevre dostu bir malzemedir. Bu kutular, geri dönüşüm süreçlerine katkıda bulunur.

Ürün Koruma: EB dalga (mikrodopel) ondüle sıvamalı kutular, ürünlerinizi darbelere, nem ve diğer dış etkenlere karşı korur, hasar görmesini önler.

Yüzey Baskısı: Kutu üzerine dört renk baskı yapılabilir; fotoğraf baskılı ofset kutular markanızı tanıtmak ve ürünlerinizi tanımlamak için kullanışlıdır. Dış yüzeyi siyah veya farklı renkte olacak şekilde dijital baskı kutu üretimimiz mevcuttur.

Düşük Maliyet: E dalga (mikro) ofset kutular, diğer ambalaj malzemelerine göre genellikle daha ekonomiktir. Büyük miktarlarda üretilip satın alındığında fiyatları daha caziptir.

Taşıma Kolaylığı: Ofset kutular, taşıma ve istifleme süreçlerini kolaylaştırır. Tutma kulpları veya taşıma delikleri ile donatılabilirler.

Modelleme: Ofset kutular, farklı gereksinimlere uyacak şekilde özelleştirilebilir. Örneğin, seperatörlü, asetat pencereli, bölmeli kutular olduğu gibi bu kutulara özel tasarım özellikleri eklemek mümkündür.